Reklam


Diyanet Vakfı Sosyal Tesisleri

Diyanet Vakfı Sosyal Tesisleri
Türkiye Diyanet Vakfı Yurtlar Ve Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi bünyesinde bulunan sosyal tesisler; Ankara, İstanbul ve Mersin Bozyazı'da yer almaktadır.

Türkiye Diyanet Vakfı'na ait misafirhane ve sosyal tesisler hakkında bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Vakfa ait tesislerin güncel fiyatları, oda durumları, tesis imkanları ve ulaşım-iletişim adresleri bu yazıda yer almaktadır.

Diyanet Vakfı Ankara Sosyal Tesisi

Diyanet Vakfı Ankara Sosyal Tesisi'nde; suit, tek kişilik, iki kişilik ve dört kişilik odalar bulunmaktadır. 84 yatak kapasiteli tesisteki odaların her birinde banyo, 24 sıcak su hizmeti, telefon, elbise dolabı, komodin ve oturma koltuğu bulunmaktadır.

Diyanet Vakfı Ankara Tesisi'ndeki odalarda kullanılan nevresim ve havlular her gün değiştirilmektedir. Misafirlere lobide televizyon seyretme ve çay, kahve, meşrubat içme imkanı sunulmaktadır. Tesisin 2014 yılı itibariyle kişi başı ücreti 30 TL ile 100 TL arasında değişmektedir.

Diyanet Vakfı Ankara Sosyal Tesisi Telefon Numarası: 0 312 480 02 38
Diyanet Vakfı Ankara Sosyal Tesisi Adresi: Dikmen Caddesi No : 137 Dikmen / ANKARA
Diyanet Vakfı Ankara Sosyal Tesisi
Diyanet Vakfı İstanbul Sosyal Tesisi

Diyanet Vakfı İstanbul Sosyal Tesisi, 40 yatak kapasitelidir. Tesis içerisinde tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve suit odalar bulunmaktadır. Hafta içi 07:30 - 09:30, hafta sonu ise 08:00 - 10:00 saatleri arasında tesiste kahvaltı verilmektedir. Odaların içerisinde tuvalet ve banyo bulunmaktadır ve kesintisiz 24 saat sıcak su vardır.

Diyanet Vakfı İstanbul Sosyal Tesisi'nde kişi başı konaklama ücreti, 2014 yılı itibariyle 40 TL ile 110 TL arasında değişmektedir.

Diyanet Vakfı İstanbul Sosyal Tesisi Telefon Numarası: 0 212 516 22 23
Diyanet Vakfı İstanbul Sosyal Tesisi Adresi: Klodfarer cad. No: 14 34122 Sultanahmet İstanbul/Türkiye
Diyanet Vakfı İstanbul Sosyal Tesisi
Diyanet Vakfı Mersin/Bozyazı Sosyal Tesisi

Diyanet Vakfı Mersin Sosyal Tesisi; kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalarla hizmet vermektedir. Klimalı ve normal oda seçenekleriyle hizmet veren Bozyazı Sosyal Tesisi, denize sıfır bir konumdadır.

Diyanet Vakfı Mersin Sosyal Tesisi Telefon Numarası: 0 324 851 44 07
Diyanet Vakfı Mersin Sosyal Tesisi Adresi: Denizciler Mah.Denizciler Cad. No 59 Bozyazı / MERSİN
Diyanet Vakfı Mersin Bozyazı Sosyal Tesisi.jpg

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.