Reklam


Tatil Ana Nedir ? Kimdir ?

Tatil Ana Site Haber
Tatil Ana sitesi, Türkiye'nin en güncel ve doyurucu bilgilerle ziyaretçilerine gezilecek yerler hakkında bilgi vermek için 25 Ocak 2014 tarihinde kurulmuştur.

Bu süreçte hem tasarımsal hem de içerik olarak pek çok değişim yaşadık. Farklı temalar, farklı yazı içerikleri derken Tatil Ana neredeyse 2 yaşına geldi.

Gelişim süresince, son olarak Tatil Ana karakteri ortaya çıktı. Aslında sitenin açılış amacı, Tatil Ana karakteri üzerinden kullanıcılarla sitenin buluşmasıydı. Fakat maddi ve manevi imkanlar dahilinde, bu proje biraz gecikti.

Gelen eleştriler, görüşler ve öneriler üzerine yayın politikasının değişim süresici hızlandı. Gezmeyi, tatil yapmayı, yeni yerler keşfetmeyi, interneti, sosyal medyayı ve internet ortamında bir şeyler paylaşmayı çok seven Tatil Ana, bütün bu özelliklerine rağmen tipik Türk annesi olma özelliği de taşıyor. Bu nedenle ortaya hem keyifli hem de sosyal bir karakter çıkıyor.

Bundan sonraki yayın politikasını, Tatil Ana yönetecek. Sosyal medyada ve sitede paylaşılan içeriklerde, Tatil Ana'nın sözlerini okuyacaksınız. Tabi bununla da kalmıyor değişim süreci. Neyse, artık siteyi Tatil Ana'ya emanet ettiğimize göre, onun ağzından dinleyelim sonraki süreçleri:

Sevgili yavrularım,

Sitenin açılış amacı ve adı, tamamen benim üzerime kuruluydu ama bu yönetici çocuktan bir türlü alamadım şu siteyi. 1,5 yıl sonra beni çizdirip sizlerle buluşturdu. Siteyi de sosyal medya hesaplarını da bana verdi.

Resmi resmi yazılara ve paylaşımlara gelemem ben. Artık yönetimi ele geçirdiğime göre, paylaşımlarımı da kendim yapacağım tabii :) Yavrularım için, ödüllü-hediyeli yarışmalar ve çekilişler yapmayı düşünüyorum. Ama hemen aklınıza bedava tatil gelmesin :) Şimdilik bardakla, sinema biletiyle falan idare edin. Emekli maaşıyla bunları yapabilirim şimdilik.

Bu yazıyla beraber, bundan sonra sitedeki tüm yazıları ben yazacağım. Bir de sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapacağım. Maşallah önüne gelen her sosyal medya sitesinde bir hesap açmış, bu eski yönetici yavrum. Onları da söylerim size, ordan da takip edersiniz beni.

Şimdilik görüşmek üzere, yeni yazı yazınca paylaşım ben sizin için o sosyal medya hesaplarında :) Kendinize iyi bakın yavrularım, bol tatilli günler :)

Facebook burada
Twitter burada
Tumblr burada
Google+ burada
YouTube burada
Pinterest burada
VK burada
LinkedIn buradaHiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.