Reklam


Gürcistan Batum Gece Hayatı

Her yıl ortalama 500 bin Türk turistin ve binlerce yabancı turistin ziyaret ettiği Batum, gece hayatı ile ön plana çıkan şehirlerden bir tanesidir. Batum'da yer alan kumarhaneler ve gece kulüpleri, şehrin ''Küçük Kıbrıs'' olarak adlandırılmasına yol açmıştır.

Batum'da kumar oynamanın yasal olması ve kumarhanelerin 24 saat boyunca hizmet vermesi, şehrin gece hayatının buna göre şekillenmesini sağlamış. Özellikle Karadeniz'den hafta sonlarında bölgeye oldukça fazla turist gidiyor. Yaz aylarında ise şehrin nüfusu neredeyse iki katına çıkıyor. Batum'da alkol ve sigara gibi ürünlerin oldukça ucuz olması, bölgenin cazibesini arttıran sebeplerden.

Batum'daki gece hayatını; gece kulüpleri, şarap evleri, nargile barları, kumarhaneler ve festivaller olarak ayırabiliriz. Özellikle yaz döneminde gündüz plajlar dolarken akşam da sokaklar ve mekanlar dolmaktadır.

Batum Gece Kulüpleri

Gece kulüpleri, Batum'da oldukça ilgi görüyor. Hem düşük alkol fiyatları hem de renkli bir gece hayatının olmasından dolayı diskolar her zaman dolu oluyor.

Sector 26

Batum'un en meşhur diskosu, Sektör 26'dır. Kapısının önünde her daim sıra olan bu mekan, havuz başı partileriyle ünlüdür. Dj performansları dışında rock, caz, hip-hop, soul gibi çeşitli tarzda, çeşitli kitlelere de müzikler sunan Sector 26, Eski Bulvar'da 26.kısımda yer almaktadır.


Vinly Bar

Batum'un meşhur eğlence mekanlarından biri olan Vinly Bar, Batum'da gece hayatını yaşamak için gidilecek yerlerdendir. Batum barları arasında en temizlerinden biri olan Vinly Bar, ufak ve salaş bir konsepte sahip.

Soho Lounge Batumi

Soho Lounge Bar, Batum sahillerinde en çok tercih edilen gece mekanlarından biri. Batum gece hayatında daha elit bir konsepte sahip olan Soho Lounge, bazı gecelerde çılgın partiler düzenliyor. Deniz hava eşliğinde alkol almak ve eğlenmek için ideal bir mekan.

1 yorum:

  1. Eğlencenin bir yaşam tarzı olduğu, Batum’da en hit parçalarının çalındığı adreslerden biri olan Ruskaya Club Batumi. Ruskaya ; Rus, Ukraynalı ve Gürcü gençlerin ve gece hayatı sevenlerin en çok tercih ettiği kulüplerin başında geliyor. İşten çıktıktan sonra tüm geceyi gece kulübünde geçirip, sabah tekrar işe giden birçok Gürcü kızı ve cüzzi miktarlara çalışan bi bağlamda paraya ihtiyacı olan üniversite öğrencilerini burada görebilirsiniz. Batum'a gezmeye küçük kasabalardan gelip geceyi sokakta geçirmemek için kulübe gelen Gürcü ve Rus kadınlar , pastada çilek desek yeridir .

    Ruskaya Gece Kulübü’nde gerçekten harika bir ortam ile Batum'da bizleri karşılıyor. Ruskaya, disko kültürünü bir sanata dönüştürerek bunu tasarım haline getirmiş. Özel temalı partileri ile de ünlenen Ruskaya gece kulübü, birbirinden yaratıcı özel gece partileri düzenliyor. Ruskaya disko bölümü dışında dışında misafirlerine karaoke bar, cafe ve nargile bar hizmeti de sunuyor. Ayrıca restoran bölümünde en lezzetli yemekleri de tadabilirsiniz.

    Yeniyiz yeniliğe açığız !!! Çevre , Samimiyet ve Müşteri Memnuniyeti

    Ruskaya Night Club ; Konaklama ve Rezervasyon İçin ; +380960039931

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.