AlaaddinSokakBeypazarı

Beypazarı, Ankara Konaklama Pansiyonlar

Ankara’nın tarihi ilçesinde güzel bir tatil geçirmek için plan yapıyorsanız, sizler için hazırladığımız Beypazarı Pansiyonları yazımıza göz atabilirsiniz. Beypazarı Pansiyonları yazımızda; Beypazarı’nda yer alan pansiyonların ortalama fiyatlarını, sundukları hizmetleri, telefon numaralarını, adreslerini, mail ve internet sitesi bilgilerini öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan fiyatlar güncelliğini yitirebileceğinden dolayı, kesin bilgi almak için Beypazarı pansiyonlarını aramanızı tavsiye ederiz.

Beypazarı Memişzade Konağı Pansiyon

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunan pansiyonlardan bir tanesi Memişzade Konağı Pansiyon’dur. Tarihi Beypazarı ilçesine uygun olarak dekore edilmiş bu pansiyonda, bu bölgenin kültürünü ve tarihini yaşayarak konaklayabilirsiniz.

Müze karşısında bulunan Memişzade Butik Evi’nde bulunan odaların tamamı 2 veya daha fazla kişinin konaklamasına uygundur. Odalarda duş, tuvalet, saç kurutma makinesi ve televizyon bulunmaktadır. Memişzade Konağı Pansiyonu’nda Paşazade, Şehzade, Beyzade, Hanzade ve Sultan Gelin isimli 2 kişilik ve daha fazla kişilik odalar bulunmaktadır.

Memişzade Konağı Telefon: 0312 762 83 72 – 0312 763 37 71 – 0535 679 58 84 – 0532 402 38 61 – 0531 279 40 90
Memişzade Konağı Adres: Alaattin Sokak Memişzade Konağı Beypazarı/Ankara
Memişzade Konağı Mail: [email protected]
Memişzade Konağı İnternet Sitesi: www.memiszadekonagi.com

Beypazarı Memişzade Konağı Pansiyon

Beypazarı Bey Konak Pansiyon Otel

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunan Bey Konak, 1900’lü yılların başında yapıldığı düşünülen bir binadır. Bu tarihi konak, yaklaşık 2 ay süren restorasyon çalışmalarıyla beraber, hizmete açılmıştır. Bey Konak, koruma altına alınmış, tarihi varlıklardan bir tanesidir.

Sabah kahvaltısının yanı sıra öğle ve akşam yemekleri, konağın hizmetleri arasında yer almaktadır. Beypazarı bölgesinin yöresel tatları olan tarhana çorbası, yaprak sarma, salata, Beypazarı güveci, höşmerim tatlısı ya da baklava gibi yemekleri burada tadabilirsiniz.

Bey Konak Telefon: 0312 763 25 59 – 0542 763 25 59
Bey Konak Adres: İstiklal Mah. Alaattin Sk. No:14 Beypazarı / ANKARA
Bey Konak Mail: [email protected]
Bey Konak İnternet Sitesi: www.beykonak.com.tr

Beypazarı Bey Konak Pansiyon Otel

Beypazarı MYO Uygulama Oteli

1800’lü yılların ortalarında inşa edildiği düşünülen tarihi Abbaszade Konağı, Beypazarı Belediye Başkanlığı tarafından Hakimevi yapılmak üzere Adalet Teşkilatı Güçlendirme Vakfına tahsis edilmiş ve vakıf binayı orijinaline uygun olarak restore etmiştir. Daha sonra bu konak Ankara Üniversitesi’ne devredilmiş. Günümüzde Ankara Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nun uygulama oteli olarak hizmet vermektedir. Hakimevi’nde, yargı ve üniversite mensuplarına özel indirimler uygulanmaktadır.

Ankara Üniversitesi MYO Uygulama Oteli 4 katlıdır ve 11 odada 30 yatak kapasitesine sahiptir. 7 gün 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma sistemi kullanıma uygundur. Kablosuz internet bağlantısı (Wi-Fi) bulunan otelde, Beypazarı Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören öğrencilere uygulamalı mesleki beceri kazandırmak amacı ile Misafirlere konaklama ve kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.

Beypazarı MYO Uygulama Oteli Telefon: 0 312 763 30 35
Beypazarı MYO Uygulama Oteli Fax: 0 312 763 30 36
Beypazarı MYO Uygulama Oteli Adres: İstiklal Mah. Çınar Sok. No:15 06730 Beypazarı / ANKARA
Beypazarı MYO Uygulama Oteli Mail: [email protected]
Beypazarı MYO Uygulama Oteli Web Sitesi: uygulamaoteli.ankara.edu.tr

Beypazarı MYO Uygulama Oteli

Beypazarı Paşa Konağı

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunan tarihi konaklardan bir tanesi de 161 yıllık maziye sahip olan, Paşa Konağı’dır. 2008 yılının Mart ayında restorasyonuna başlanan konak, Eylül ayında hazır hale getirilmiş.

Yalnızca bir ebeveyn odası bulunan konakta toplam 5 oda bulunmaktadır. 4 odanın içerisinde tuvalet, banyo ve dolap vardır. 24 saat sıcak su mevcut olan odaların tamamında televizyon ve kablosuz internet (Wi-Fi) bağlantısı bulunmaktadır. Kat kaloriferi sistemiyle ısıtılan konakta, soğuk Ankara ve Beypazarı gecelerini sıcacık bir ortamda geçirebiliyorsunuz. Konağın alt kısmında bulunan restoran bölümünde Beypazarı yöresinin lezzetli yemeklerinden ve tatlılarından tadabilirsiniz.

Paşa Konağı Pansiyon Telefon: 0312 762 87 33 / 0542 245 22 22 / 0536 871 52 00
Paşa Konağı Pansiyon Adres: İstiklal Mahallesi Dikçakmak Sokak No:4 Paşa Konağı – Beypazarı / ANKARA
Paşa Konağı Pansiyon Mail: [email protected]
Paşa Konağı Pansiyon Web Sitesi: www.pasakonagi.com

Beypazarı Paşa Konağı

Beypazarı Beyzade Nuri Efendi Konağı

Beyzade Nuri Efendi Konağı, Ankara Beypazarı’nda yer alan 19 Y.Y. da inşa edilmiş ve aslına uygun olarak dekore edilmiş bir konaktır. 13 odalı Beyzade Nuri Efendi Konağı, Beypazarı’nın turizme açık en büyük konağı ünvanına sahip. Hemen hemen her Beypazarı pansiyonunda olduğu burada da tarih içinde, değişik bir tatil yaşayabilir ve Beypazarı’nın meşhur yöresel yemeklerinden yiyebilirsiniz.

Beyzade Nuri Efendi Konağı Telefon: 0505 348 25 38
Beyzade Nuri Efendi Konağı Adres: Beytepe Mahallesi Hacılar Cevizlerkaşı Sokak No:16 Beypazarı / ANKARA
Beyzade Nuri Efendi Konağı Web Sitesi: www.beyzademnuriefendi.com

Beypazarı Beyzade Nuri Efendi Konağı

Beypazarı Cırcırlar Konağı Pansiyon

Cırcırlar Konağı, Beypazar’ı ilçe merkezine yakın bir konumda İnözü Vadisi’nde bulunmaktadır. İnözü Çayı önünde bulunan tarihi evler manzaralı odalarda, gaz lambası ile uykuya dalacak ve kuş cıvıltılarıyla uyanacaksınız. Böylesine doğal ve sıra dışı bir tatil yaşamak için Cırcırlar Konağı’nı tercih edebilirsiniz.

Konağın odaları kaloriferli ve duşludur. 5 odası bulunan konakta tuvalet, ortak kullanımdadır.

Cırcırlar Konağı Pansiyon Telefon: 0312 763 30 01/ 0312 763 00 05
Cırcırlar Konağı Pansiyon Adres: İnözü Vadisi Yolu 200. mt. Beypazarı / ANKARA /    TÜRKİYE
Cırcırlar Konağı Pansiyon Mail: [email protected] / [email protected]
Cırcırlar Konağı Pansiyon Web Sitesi: www.circirlar.com

Beypazarı Cırcırlar Konağı Pansiyon

Beypazarı’nda gezilecek yerleri öğrenmek için Beypazarı’nda Gezilecek Yerler başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir