sabiha gökçen araç kiralama1

Sabiha Gökçen Araç Kiralama Hizmetinde de Bir Numara: Enterprise

Tatile ya da iş gezisine gideceğiniz zaman uçak biletlerinizi ve kalacağınız oteli önceden ayarlarsınız çünkü bu tür kısa süreli seyahatlerde her şeyin planlı olması size avantaj sağlar. Gideceğiniz yerde toplu taşıma araçlarını kullanmak size hem vakit kaybettirir hem de konforsuz bir ulaşım sağlar. Bunun yanında uçaktan iner inmez araç kiralamak da çoğunlukla size vakit kaybettirir ama Enterprise’la önceden rezervasyon yaptırırsanız bütün planlarınız saat gibi işleyecektir. Örnek olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı araba kiralama alanında en iyi hizmeti veren Enterprise zamanın sizin için öneminin farkındadır ve bu yönde hizmet vermeye dikkat eder.

Enterprise’a Güvenebilirsiniz!

Ticari ve turistik bir metropol olan İstanbul’a gelecekseniz ve zamanınız kısıtlıysa planınızın kusursuz işleyeceğinden emin olmak istersiniz. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde trafik saatlerini takip ederek ya da navigasyonunuzdan rotanızdaki trafik durumunu kontrol ederek Sabiha Gökçen araç kiralama acentelerinden yararlanarak seyahatinizi olabileceği en konforlu hale getirebilirsiniz. Hatta iş gezisi için geldiyseniz bu şekilde İstanbul’u keşfe çıkacak vaktiniz bile kalır. Sabiha Gökçen rent a car acentelerinden Enterprise birçok araç firmasıyla gerçekleştirdiği ortak çalışmalarla en hızlı şekilde sizin tercihlerinize göre araçlar sunar. Bunun yanında katalogda gördüğünüz aracın birebir aynısı size teslim etmek için oldukça titiz davranılacağından emin olabilirsiniz. Enterprise müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Sabiha Gökçen araç kiralama acenteleri arasından kolaylıkla bulabileceğiniz Enterprise’da araç kiralamak çok kolay. Bunun için Enterprise ofislerine gidebileceğiniz gibi online olarak da web sitesine ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak için öncelikle ehliyetiniz olması gerekir ve seçeceğiniz modele göre ehliyet süreniz kontrol edilebilir. Bunun yanında en az yirmi dört saat araç kiralayabilirsiniz ve daha kısa süre için ihtiyacınız varsa ücret yirmi dört saat olarak hesaplanır. Eğer seyahatiniz başka bir şehirde noktalanacaksa o şehirdeki Enterprise şubesine teslim edebilirsiniz. Sürücüden kaynaklı trafik cezalarından müşterinin sorumlu olduğunu aklınızda bulundurmalısınız ama biz yine de trafik kurallarına uyacağınızdan eminiz.

sabiha gökçen araç kiralama

Hangi Araçları Kiralayabilirsiniz?

Enterprise’da ihtiyaçlarınızı ve beklentinizi karşılayacak aracı bulacağınızda kuşkunuz olmasın. Çeşitli marka ve modelleri bünyesinde bulunduran Enterprise Sabiha Gökçen araç kiralama acentaları arasında size hitap edecek aracı olabilecek en hızlı biçimde hizmetinize sunar. Araç kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak manuel ya da otomatik vites, seyahat eden kişi sayısına göre hatchback ya da sedan modelleri bulabilirsiniz. Araçla gideceğiniz mesafeyi aşağı yukarı hesapladıysanız benzinli ya da dizel seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca Enterprise’da her bütçeye uygun hizmet sağlandığından kendi bütçenize uygun bir seçenek rahatlıkla bulursunuz.

Anadolu Yakası’nda Görmeniz Gereken Yerler ve Ulaşım

Sabiha Gökçen araç kiralama servisinden yararlandınız ve dünyadaki nadir güzellikteki şehirlerden olan İstanbul’u gezmek istiyorsunuz. O zaman Anadolu Yakası’nda görmenizi tavsiye ettiğimiz birkaç yer var. Kız Kulesi’ni seyretmek için Üsküdar’a geçebilirsiniz. İstanbul’un tarihi dokusunun vazgeçilmez mimarilerinden Anadolu Hisarı’nı da kesinlikle görmelisiniz. Açlığınızı gidermek için Anadolu Kavağı’nda en lezzetli balık ekmekleri bulabilirsiniz ve İstanbul’da başka sokak lezzetleri arıyorsanız Kadıköy’de birçok seçenek bulabilirsiniz. Hem Kadıköy’e gittiyseniz Moda’da gün batımını izlemek de oldukça keyifli olacaktır. Sadece alışveriş yapmak niyetindeyseniz Bağdat Caddesi size hitap edecektir. Avrupa Yakası’na geçmenin en pratik yöntemlerinde birinin Harem’den arabalı vapur olduğunu aklınızda bulundurmanızda fayda var. Tüm bunları yaparken araç kiralama servislerinden Enterprise size ihtiyacınız olan konforu sağlar.

İstanbul seyahatinizi planlamaya başladıysanız ulaşımın en konforlu hali olan Enterprise’a kesinlikle göz atabilirsiniz. Tercihlerinize uygun birçok seçeneği bir arada görmeniz mümkün.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir