night club

Kıbrıs Lefke Night Club

Kuzey Kıbrıs’ın en batısında yer alan Lefke, önceden Güzelyurt’a bağlıyken sonradan ilçe statüsü kazanmıştır. Bölgenin sonradan ilçe olması, eğlence hayatının diğer bölgelere göre daha geride olmasına neden olmuştur. Lefke bölgesinde, Kıbrıs’taki diğer bölgelere daha az sayıda night club bulunmaktadır.

Lefke ilçesinde daha önce Gemikonağı girişindeki Yakamoz Night Club ve Yeşilyurt beldesinin çıkışındaki Irros Night Club ile birlikte toplam 2 gece kulübü hizmet vermekteydi. Gemikonağı Pier Port Restorant’ın bulunduğu yerde hizmet veren Yakamoz Gece Kulübü’nün 2016 yılında kapanmasıyla birlikte, 2018 yılı itibariyle ilçede hizmet veren night club sayısı 1’e düşmüştür.

Irros Night Club

Irros Night Club Kibris 1
Irros Night Club

Güzelyurt’tan Lefke’ye giderken Yeşilyurt ile Gemikonağı’nın arasında yolun sağında bulunan Irros Night Club, deniz kenarında bulunmaktadır. Bölgedeki küçük gece kulüplerinden biri olan Iros Night Club, ormanlık bir alanın içersindedir. Konum olarak Cengiz Topel Devlet Hastanesi’nin hemen yanındadır.

Gece şovları için giriş ücretinin 20 TL olduğu mekana gündüz girişleri için ücret ödenmemektedir. Gece kulübünün hemen karşı tarafında pansiyon tarzında 2 katlı bir bina bulunmaktadır. Gece programı saat 21:00’de başlamakta ve 01:00’de bitmektedir. Gecelik program ise 01:00-09:00 saatleri arasındadır. Irros Night Club’daki gündüz programının saatleri ise 11:00-17:00 arasıdır. Saatlik konsomatris görüşme ücretleri, 200 TL’den başlamaktadır ve 500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 yorum