Moskova Gece Hayati

Moskova Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Rusya’nın başkenti Moskova, gece hayatı yönünden oldukça zengin bir şehirdir. Gece kulüpleri ve barlarıyla ön plana çıkan başkent Moskova, Avrupa’nın en gözde yerlerinden biridir.

Moskova’nın Arbat ve Tverskaya Caddeleri, gece kulüplerinin yoğun olarak yerlerdir. Yüzlerce gece kulübü ve bar bulunan şehirde, zevkinize göre müzik çalan mekanlar bulabilirsiniz. Moskova’nın Kitay Gorod Mahallesi (Cin Mahallesi) ise daha çok masaj salonu, striptiz kulüpleri ve saatlik otel odalarının bulunduğu bir yerdir.

Moskova şehir merkezindeki mekanlara genelde ücret karşılığında giriş yapılabilmektedir. Bu arada giyiminize dikkat etmeniz gerekir. Çünkü giyiminize göre bazı mekanlara alınmayabilirsiniz. Eğlence sektörünün hızla geliştiği Moskova, her yıl daha fazla turist ağırlamaktadır.

Icon Night Club

Icon Night Club Moskova

Moskova’nın ünlü gece kulüplerinden olan Icon Night Club, 2000 kişi kapasitelidir. Oldukça büyük bir mekana sahip olan Icon Club, cuma ve cumartesi günleri saat 22:00’de açılmaktadır. Gece kulübü, sabahın ilk ışıklarına kadar açık kalmaktadır ve diğer günler kapalıdır.

Adres: Bolotnaya Embankment, 9, Moskova 119072, Rusya

Night Club Space

Night Club Space Moskova

Space Ibiza’nın Orta Avrupa’daki ilk Franchies işletmesi olan Space Night Club, 14 Aralık 2013 tarihinde hizmete açılmıştır. Moskova’nın hareketli ve gürültülü gece hayatını yaşayabileceğiniz gece kulübü, sık sık parti etkinlikleri düzenlemektedir. Etkinlik takvimine göre açık olduğu günler değişkenlik gösterirken, cuma ve cumartesi günleri sabah 06:00’ya kadar hizmet vermektedir.

Adres: Kutuzovskiy Avenue, 36-11, Moskova, Rusya

London Night Club

London Night Club Moskova

2008 yılında hizmet vermeye başlayan London Gece Kulübü, Londra’nın kulüp kültürünün dünyanın çeşitli şehirlerine yaymıştır. Oldukça iyi partilerin organize edildiği gece kulübü, 2009 yılında ”Rus Eğlence Ödülleri” kategorisinde birinciliği elde etmiştir. Her cuma ve cumartesi günü açık olan London Night Club Moskova, 23:00-07:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Vernadskogo prospekt, d. 14, Moskova 119454, Rusya

Club Garage

ClubGarage Moskova

1998 yılında beri çeşitli yerlerde hizmet veren Garaj, ”Efsaneler Sonsuza Kadar Yaşıyor” sloganı ile 2009 yılında yenilenerek Moskova’nın en iddialı gece kulüplerinden biri haline gelmiştir. Moskova’nın en iyi dansçıları ve DJ’lerini farklı parti organizasyonlarında ağırlayan Club Garaj, pazartesi günleri haricinde her gün 22:00-10:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Brodnikov pereulok, d. 8, Moskova 119180, Rusya

Soho Rooms

Soho Rooms Moskova

2008 yılında hizmet vermeye başlayan Soho Rooms, Moskova’nın elit ve zengin mekanlarından biridir. Pahalı ve seçkin bir mekan olan Soho Rooms’da restoran ve disko bölümleri oldukça şıktır. Pazartesi ve pazar günleri haricinde 12:00’de hizmet vermeye başlayan Soho Rooms, salı ve çarşamba günleri 23:45’te kapanırken perşembe, cuma ve cumartesi günleri 05:00’e kadar açık olmaktadır.


Adres: Bolshoi Savvinskiy Lane, 12/8, Moskova 119435, Rusya

Pacha Club

Pacha Club Moskova

Gece kulübü zincirlerinden Pacha’nın Msokova’daki şubesi, oldukça büyük bir alana sahiptir. 30 VIP masası ve 10 Super VIP masası ile hizmet veren mekan; perşembe, cuma ve cumartesi günleri 23:00-06:00 saatleri arasında açıktır. Moskova’nın kaliteli mekanlarından biri olan Pacha; müziği ve sınırsız partileri ile ön plana çıkmaktadır.

Adres: Nikolskaya St, 10, Moskva, Rusya

Yota Space

Yota Space Moskova

Rusya’nın en iyi ve modern gece kulüplerinden biri olan Yota Space, Glavclub olarak da adlandırılmaktadır. 6 VIP bölgesi, 3 ayrı girişi ve 3000 kişilik dans alanı olan gece kulübü, dünyaca ünlü sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Adres: Ordzhonikidze St., 11, Moskova 115419, Rusya

Club B2

Club B2 Moskova

2001 yılından beri Moskova’da hizmet veren Club B2, şehrin en ünlü mekanlarındandır. Caz ve rock ağırlıklı müzik yayını yapan mekan, 2003 ve 2004 yıllarında ”Moskova’nın En İyi Müzik Kulübü” ödüllerini kazanmıştır. Rusya’da düzenlenen gece hayatı ödüllerinde birçok başarı elde eden mekan, Moskova’da gece kulübünden ziyade daha sakin bir yer arayanlar için idealdir.

Adres: Sadovaya Bolshaya ul., d. 8, building 1, Moskova 103379, Rusya

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 yorum