Türkiye Tatil Haritası

Türkiye Tatil Haritası, Tatil Ana sitesi tarafından hazırlanmış olan bir uygulamadır. Türkiye’nin 81 ilinin yer aldığı bu haritada, gideceğiniz şehre tıklayarak, gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri inceleyebilirsiniz.

Harita flash desteklidir. Cep telefonları ve tabletlerde çalışmayabilir. En sağlıklı kullanımı, bilgisayar üzerinden sağlayabilirsiniz.

Türkiye Tatil Haritası uygulamasında, tatile gitmek için düşündüğünüz şehri seçtikten sonra burada gidebileceğiniz tatil bölgelerini görüntüleyebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz şehrin merkezinde tatile gidecekseniz veya gezilmesi gerek, görülmesi gereken yerleri görüntüleyecekseniz şehrin adına tıkladıktan sonra şehir yazısına tıklayarak merkezdeki tatil yerlerini veya gezilmesi gereken yerleri de görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye Tatil Haritası, Tatil Ana sitesinde yer alan gezi rehberlerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için hazırlanmış uygulamadır. Türkiye’de gezeceğiniz, görülmeye değer yerleri bu haritadan kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

.

1 yorum