Ankara’nın Sosyal Medya Müzesi: Rooms

Rooms Ankara, Ankara’nın ilk Pop Art Müzesi olarak ziyaretçilerini ağırlıyor. İnteraktif Sanat ve Sosyal Medya Müzesi olan Rooms Ankara, fotoğraf çekinmeyi sevenler için birbirinden güzel konseptler barındırıyor. Mutlukent Mahallesi’ndeki müze içerisinde farklı konseptlerle hazırlanan odalar bulunuyor.

2019 yılının Aralık ayında kapıları açan Rooms Ankara’da 21 farklı oda konsepti bulunuyor. Ziyaretçiler müzeye giriş yaptıktan sonra 2 saat boyunca bu odalarda diledikleri gibi fotoğraf çekimi çektiriyor. Fotoğraf tutkunları cezbeden müze, keyifli anlar geçirmenizi sağlıyor. Müze içerisindeki el işçiliği dekorlar, her odada farklı bir ambiyans oluşturuyor.

"<yoastmark

Rooms Ankara’da Ne Yapılır?

Rooms Ankara  öncelikle sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı sevenlere hitap ediyor. Müzede geçireceğiniz süre boyunca onlarca fotoğraf çekinerek sosyal medyanız için fazlasıyla stok yapabilirsiniz 🙂 Müze aynı zamanda profesyonel çekimler için de kiralanabiliyor. Düğün çekimi, hamile çekimi ve klip çekimi farklı alternatifler için de farklı çözümler sunuluyor. Özellikle hamile çekimleri için oldukça eğlenceli pozlar çıkıyor.

Her odada softbox ışık kaynağı bulunuyor. Bu sayede fotoğraf çekimlerinde hiçbir şekilde ışık sorunu yaşamıyorsunuz.

@roomsankara Instagram Hesabı
@roomsankara Instagram Hesabı

Rooms Ankara Ziyaret Günleri ve Saatleri

Rooms Ankara, haftanın her günü 10:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Müzeye gitmeden önce randevu yaptırarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

Rooms Ankara Giriş Ücreti Ne Kadar?

Rooms Ankara Müzesi’ne giriş için belirlenen ücretler şu şekildedir:

0-6 Yaş: Ücretsiz

Öğrenci: 35₺

Tam: 50₺

Aile (3 Kişi): 120₺

Aile (4 Kişi): 140₺

*Özel çekimler için iletişime geçebilirsiniz.

Rooms Ankara Nerede? Nasıl Gidilir?

Rooms Ankara Pop Up Museum, Mutlukent Mah. 2024. Cad.No: 10 Çankaya/ ANKARA adresinde yer alıyor. Kızılay’dan müzeye gitmek için Koru Metrosu’na binip, Beytepe İstasyonu’nda iniyorsunuz. İndiğiniz yerden 564 numaralı otobüsle Beysukent Polis Merkezi Durağı’na kadar gidip, müzeye 50 metre kala iniyorsunuz.

Rooms Ankara Telefon Numarası: 0 (312) 236 36 04 – 05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.