Mugla Koycegiz Kalinacak Yerler

Muğla Köycegiz Konaklama – Oteller ve Pansiyonlar

Muğla’nın Köyceğiz ilçesi, artan turizm talebi nedeniyle konaklama açısından da gelişme göstermektedir. Köyceğiz’de konaklamak için tercih edilebilecek oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Köyceğiz kalınacak yerler listesinde çok fazla işletme yer almasa da, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için konaklama talebi rahat bir şekilde karşılanmaktadır. Bölgedeki konaklama işletmeleri, genellikle ilçe merkezinde toplanmıştır. İlçe merkezinin dışında Köyceğiz Ekincik Koyu’nda da kalınacak yerler bulunmaktadır. Özellikle yaz döneminde, bu oteller ve pansiyonlar tam kapasite çalışmaktadır. Eğer tatilinizi Köyceğiz’de geçirmeyi planlıyorsunuz, Köyceğiz otelleri ve pansiyonları hakkında oluşturduğumuz bu listeden yararlanarak konaklayacağınız yeri belirleyebilirsiniz.

Sezon dışında ortalama 60 TL ile 70 TL arasında konaklama yapabileceğiniz konaklama yerleri, sezon içerisinde 80 TL ile 90 TL arasında başlayan uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Tercihinizi isterseniz deniz ve göl kenarındaki otel ve pansiyonlardan, isterseniz doğa ve orman ile daha iç içe olan pansiyon ve otellerden yana kullanabilirsiniz.

Köyceğiz Panorama Plaza

Muğla Köyceğiz’de bulunan Hotel Panorama Plaza, bölgede hizmet veren kaliteli konaklama işletmelerinden bir tanesidir. Köyceğiz Gölü’nün kenarında bulunan Panorama Plaza, Köyceğiz ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Otel içerisinde restorant, bar, yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, bahçe, voleybol sahası, çocuk parkı ve otopark bulunmaktadır. Otel odalarında ücretsiz internet bağlantısı bulunmakta ve lobide yarım saat için ücretsiz müşteri bilgisayarları yer almaktadır.

Panorama Plaza Adresi: Ulucamii Mah. Cengiztopel Cad. No:1 Köyceğiz / Muğla
Panorama Plaza Telefon Numarası: 0 252 262 36 33
Panorama Plaza Mail Adresi: [email protected]

Köyceğiz Panorama Plaza

Köyceğiz Tango Pansiyon

Köyceğiz Gölü’ne 200 metrelik mesafede bulunan Tango Pansiyon, bir aile işletmesidir. Sami ve Şahin Sarıoğlu tarafından işletilen pansiyonda ücretsiz kablosuz internet, klima, uydu TV, duş, tuvalet, saç kurutma makinesi gibi hizmetler bulunmaktadır. Odaların bazıları, balkonludur.

Tango Pansiyon, aynı zaman 2 adet tekneye sahiptir. Araç kiralama veya tekne turları için ek ücret karşılığında bu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Tango Pansiyon Adresi: Ali Ihsan Kalmaz Caddesi – Köyceğiz / Muğla
Tango Pansiyon Telefon Numarası: 0 252 262 25 01
Tango Pansiyon Mail Adresi: [email protected]

Koycegiz Tango Pansiyon

Köyceğiz Rose Apart Hotel

Savran ailesi tarafından işletilen Rose Apart Otel, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için iyi bir seçenektir. 16 suit oda ve 16 apart odası bulunan Rose Apart’ın yatak kapasitesi, 64’tür.

Yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, televizyon odaları ve çamaşırhanenin bulunduğu Hotel, evcil hayvanları kabul etmektedir. Rose Apart’ın oda özellikleri ise, şu şekildedir: telefon, çay ve kahve makineleri, duş, buz dolabı, klima, saç kurutma makinesi.

Rose Apart Hotel Adresi: Ulucami Mah. Şehit Kubilay Cad. N:5 Köyceğiz / Muğla
Rose Apart Hotel Telefon Numarası: 0 252 262 34 11
Rose Apart Hotel Mail Adresi: [email protected]

Koycegiz Rose Apart Hotel

Köyceğiz Flora Hotel

Muğla Köyceğiz’deki aile işletmelerinden biri olan Flora Hotel, göl manzaralı ve hoş bir tatil geçirmek isteyenleri misafir etmektedir. Merkezi bir konumda yer alan işletme, günlük teknelerin kalkış noktasına 2 dakika uzaklıktadır.

16 oda, 4 apart ve 40 yatak ile hizmet veren Flora Hotel’in odalarında duş, tuvalet, televizyon ve kablosuz internet gibi hizmetler bulunmaktadır. Hotelin fiyatları sezonluk olarak değişmekle beraber 20€ ile 65€ civarındadır. Daha sağlıklı bilgi almak için Flora Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Flora Hotel Adresi: Atatürk Kordonu Köyceğiz / Muğla
Flora Hotel Telefon Numarası: 0 252 262 49 76
Flora Hotel Mail Adresi: [email protected] / [email protected]

Koycegiz Flora Hotel

Köyceğiz Kordonboyu Motel

Köyceğiz Gölü’nün kenarında bulunan Kordonboyu Motel, Köyceğiz’de yaz-kış hizmet veren pansiyon işletmelerinden bir tanesidir. Yüzme havuzu, bar, kahvaltı, özel havuzda taze balık, izolasyonlu odalar, 24 saat sıcak su bulunan Kordonboyu Motel, Köyceğiz Gölü’nün manzarasını ziyaretçilerine sunmaktadır.

Kordonboyu Pansiyon Adresi: Atatürk Kordonu – Köycegiz / Muğla
Kordonboyu Pansiyon Telefon Numarası: 0 252 262 39 93
Kordonboyu Pansiyon Mail Adresi: [email protected]

Koycegiz Kordonboyu Motel

Köyceğiz Fulya Pansiyon

Uzun zamandır Köyceğiz’de konaklama işletmeciliği yapan Fulya Pansiyon, 22 adet oda ile hizmet vermektedir.

Fulya Pansiyon Adresi: Ulucami Mah. Ali İhsan Kalmaz Cad. No:88 Köyceğiz / Muğla
Fulya Pansiyon Telefon Numarası: 0 252 262 23 01
Fulya Pansiyon Mail Adresi: [email protected]

Koycegiz Fulya Pansiyon

Köyceğiz Kaunos Hotel

Köyceğiz’deki en büyük otel işletmelerinden olan Kaunos Hotel, Köyceğiz Gölü kıyısında bulunmaktadır. 2011 yılında onarılarak hizmete açılan Kaunos Hotel, panoramik bir göl manzarasına sahiptir.

Köyceğiz Gölü ile bütünleşen havuz, oldukça güzel görünmektedir. 57 tanesi göl manzaraları olmak üzere toplam 75 odası bulunan Kaunos Hotel’in tüm odalarında ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca lobi kısmında 30 dakikalık ücretsiz kullanım hakkı bulunan müşteri bilgisayarı vardır.

Kaunos Otel Adresi: Ulu Camii Mah.  Cengiz Topel Cad. No :29 Köyceğiz / Muğla
Kaunos Otel Telefon Numarası: 0 252 262 37 30
Kaunos Otel Mail Adresi: [email protected]

Koycegiz Kaunos Hotel

Köyceğiz Sultaniye ve Ekincik’te bulunan pansiyonlar:

Köyceğiz Sultaniye Pansiyon,
Köyceğiz Ekincik Butik Hotel,
Köyceğiz Onuncukoy Pansiyon,
Köyceğiz Hotel Falcon Crest,
Köyceğiz İnceler Hotel,
Köyceğiz Akdeniz Hotel Ekincik.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir