Tes C4B0C59FDinlenmeSosyalTesisleri

TES-İŞ Misafirhaneleri Tesisleri

Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası TES-İŞ’in tesisleri hakkındaki bilgilere, bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

TES-İŞ’e bağlı dinlenme tesisleri ve sosyal tesislerin listesine, ulaşım ve genel bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

TES-İŞ’e bağlı Türkiye’de 5 ayrı tesis bulunmaktadır. Bunlar; Genel Merkez Konuk Evi, Ulus Misafirhanesi, Mersin Eğitim ve Sosyal Tesisleri, Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’dir.

Genel Merkez Konuk Evi

TES-İŞ Genel Merkez Konuk Evi, 54 odaya ve 88 yatak kapasitesine sahiptir. Üyelere hizmet verene Genel Merkez Konuk Evi’nde hafta içi konuklara ücret dahilinde kahvaltı hizmeti sunulmaktadır. Konuk Evi içerisinde dinlenme salonu ve yemek salonu bulunmaktadır.

TES-İŞ Genel Merkez Konuk Evi Faks Numarası: 0 312 212 65 42
TES-İŞ Genel Merkez Konuk Evi Teleofon Numarası: 0 312 212 65 10
TES-İŞ Genel Merkez Konuk Evi Adresi: Genel Merkez Konuk Evi Meriç Sokak No:23 Beştepe 06510 ANKARA

TES-İŞ Genel Merkez Konuk Evi

Ulus Misafirhanesi

TES-İŞ’in Ankara’da bulunan Genel Merkez Konuk Evi’nde sonra diğer tesisi Ulus Misafirhanesi’dir. Ulus Misafirhanesi’nin 54 oda ve 117 yatak kapasitesi bulunmaktadır. TES-İŞ Ulus Misafirhanesi, Ankara’ya tedavi amacıyla gelen üyelere ve üyelerin bakmakla yükümlü olduğu yakınları için konaklama hizmeti sunmaktadır. Misafirhanenin tüm odalarında televizyon, buzdolabı ve banyo yer almaktadır. Ayrıca misafirhane içerisinde lobi ve televizyon odası da bulunmaktadır.

54 oda ve 117 yatak kapasiteli Ulus Sosyal Tesislerimiz, Ankara’ya tedavi için gelen üyelerimiz ve üyelerimizin bakmakla yükümlü olduğu yakınları için konaklama imkanı sunmaktadır. Misafirhanemiz odalarının hepsinde televizyon, buzdolabı ve banyo bulunmaktadır. Ayrıca misafirhanemizde üyelerimizin boş vakitlerini geçirebilmeleri için lobi ve TV odası yer almaktadır.

TES-İŞ Ulus Misafirhanesi Telefon Numarası: 0 312 310 39 35
TES-İŞ Ulus Misafirhanesi Adresi: Tes-İş Sendikası Ulus Sosyal Tesisleri Çankırı Cad. No:27 Ulus 06030 ANKARA

TES-İŞ Ulus MisafirhanesiMersin Eğitim ve Sosyal Tesisleri

TES-İŞ Sendikası, üyelerine ve ailelerine kamp imkanı sağlamak amacıyla Mersin’in Erdemli ilçesinde bir otel satın almıştır. Enerji işçilerinin eğitimlerinde de kullanılmakta olan TES-İŞ Mersin Eğitim ve Sosyal Tesisleri, 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

TES-İŞ Mersin Eğitim ve Sosyal Tesisleri’nde konaklama dönemi Mayıs ayı itibariyle başlamakta ve 24 farklı dönem içerisinde Ekim ayına kadar devam etmektedir. 2014 yılı için belirlenen kişi başı ücret bedeli, 54 TL’dir.

TES-İŞ Mersin Eğitim ve Sosyal Tesisleri Telefon Numarası: 0 324 547 73 03
TES-İŞ Mersin Eğitim ve Sosyal Tesisleri Adresi: Yeşilyurt Mah. Paşa Sk. No: 116 Aşağı Tömük Erdemli – Mersin

TES-İŞ Mersin Eğitim ve Dinlenme Tesisi

Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisleri

TES-İŞ’in Edremit-Akçay’da bulunan 40 dönümlük kamp arazisi, Orman Bakanlığı’ndan 2003 yılında satın alınmştır. Kaz Dağları ve Ege Denizi’nin buluştuğu noktada denize sıfır konumda bulunan TES-İŞ Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisi, 2009 yılında üyelerin hizmetine sunulmuştur.

Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, 246 oda ve 651 yatak kapasitelidir. Tesis içerisinde minimum 10, maksimum 550 kişi kapasiteli 5 tane toplantı salonu bulunmaktadır.

246 oda, 651 yatak kapasitesine sahip olan tesisimizde minimum 10 maksimum 550 kişi kapasiteli 5 adet toplantı salonu mevcuttur. Tesislerimiz üyelerimize uygun koşullarda konaklama imkanı sunmaktadır.

Mayıs-Aralık ayları konaklama imkanı bulunan tesisin konaklama ücretleri 110 TL ile 270 TL arasında değişmektedir.

TES-İŞ Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Telefon Numarası: 0 266 384 60 60
TES-İŞ Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Adresi: İskele Mahallesi, Orman Kampı Caddesi No: 2 Güre/Edremit/Balıkesir

TES-İŞ Akçay Eğitim ve Dinlenme Tesisi

Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri

Aydın’ın Didim ilçesinde bulunan TES-İŞ Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, 362 oda ve 1000 yatak kapasitelidir. Tesis, sendika tarafından düzenlenen yönetici ve üye eğitim seminerlerine de ev sahipliği yapmaktadır.

TES-İŞ Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, işletme ile ilgili yaşanan sorunlar nedeniyle tesis taleplerini karşılamamaktadır. Konu, yargıya intikal etmiştir.

TES-İŞ Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Telefon Numarası: 0 256 813 83 63
TES-İŞ Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Adresi: Altınkum Mahallesi, Mehtap Caddesi 94. Sokak No: 21 Didim-Aydın

TES-İŞ Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisleri

 

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir