Terme Ulusoy Amazon Tesisi, Samsun

Samsun’un Terme ilçesinde bulunan Ulusoy Varan Dinlenme Tesisleri, Samsun’dan Doğu Karadeniz tarafına yolculuk yaparken uğrayabileceğiniz yerlerden biridir. Terme Ulusoy Tesisleri,  bir benzinlik ve lokantaya sahip olmasının yanı sıra tesisin arka kısmında bulunan doğa alanı ile ön plana çıkmaktadır.

Samsun Terme Ulusoy Tesisleri‘nde Aytemiz Petrol’e ait benzinlik bulunmaktadır. Doğu Karadeniz Bölgesi’ne giden veya o bölgeden gelen Ulusoy Turizm ve Varan Turizm otobüsleri bu dinlenme tesisinde mola vermektedir. Tesis içerisinde büyük bir lokanta hizmet vermektedir. Fiyatları, piyasa ortalamasında olan lokantanın hem içeride hem de dışarıda oturma yerleri bulunmaktadır. Ulusoy Amazon Tesisleri, Samsun Pidesi ile ünlüdür. Tesise gelmişken meşhur Samsun Pidesi çeşitlerinin tadına bakmanızı öneriyoruz.

Terme Ulusoy Amazon Tesisleri’nin en güzel bölümü, tesis arkasındaki dere kenarıdır. Buraya inşa edilen iskeleler, gölün keyfini çıkartmanızı sağlamaktadır. Yine bu bölgede çocuk oyun parkı ve koyun, ördek, tavuk gibi hayvanların bulunduğu bir kümes mevcuttur.

Terme Ulusoy Amazon Tesisleri

Ulusoy Amazon Dinlenme Tesisleri’ne Nasıl Gidilir ? Nerede ? Ulaşım

Ulusoy Amazon Dinlenme Tesisleri, Samsun-Ordu karayolunun 61.kilometresinde yer almaktadır. Samsun’un Terme ilçesinin Evci beldesi bölgesindedir. Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin tarafına giden Ulusoy ve Varan otobüsleri burada mola vermektedir. Minibüsle gitmek için ise Samsun’dan kalkan Terme-Evci minibüslerini kullanmanız gerekmektedir.

Ulusoy Amazon Dinlenme Tesisleri Telefon Numarası: 0 362 887 8225

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 yorum