Ankara Çınaraltı Piknik Alanı

Ankara’nın Çayyolu semtinde yer alan Çınaraltı Piknik Alanı, Ankara’da piknik yapılacak yerlerden biridir. 2014 yılında hizmet vermeye başlayan işletme, 8.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur.

”Kendin pişir, kendin ye.” mantığıyla hizmet veren Çınaraltı Piknik Alanı, müşterilerine zahmetsizce mangal yapma fırsatı sunmaktadır. Tesiste semaver, çardak, servis ve mangal gibi hizmetler alınabilmektedir. Çınaraltı’nın sahip olduğu geniş alan içerisinde yeşil alanlar, çardaklar, masalar, trambolin, at çiftliği, market, açık otopark ve emlak ofisi bulunmaktadır.

Etrafı tellerle çevrili tesiste mangal keyfi yaparken çocukların eğlenebileceği birçok eğlenebileceği birçok aktivite bulunuyor. Geniş bir yeşil alana sahip bölgede çocuklar koşup, top oynayabiliyor. Trambolin de çocukların ilgi gösterdiği oyuncaklardan biri. Ayrıca marketin önünde boks makinesi, fal makinesi, kepçe ile ayıcık yakalama gibi oyuncaklar bulunuyor.

Cinaralti Piknik Alani Ankara

Tesiste hem küçük hem de büyük boyutlu çardaklar yer alıyor ve kiralama ücreti boyutuna göre değişiyor. Et satışının olmadığı Çınaraltı Market’te ise içecek ağırlık satış yapılıyor. Müşterilerin mangal ve semaver isteklerinde, ürünler yakılıp hazırlanmış halde getiriyor ve köz ilave edilebiliyor. Tesis, gece saat 23:00’e kadar hizmet veriyor.

Çınaraltı At Çiftliği

Çınaraltı Piknik Alanı Tesisi’nin arka tarafında bulunan at çiftliği, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli anlar sunuyor. Deneyimli eğitmenler eşliğinde midilli veya büyük atlara binilebiliyor. Piknik yapıp karnınızı doyurduktan sonra at binerek rahatlayabilirsiniz.

Cinaralti At Ciftligi Ankara

Çınaraltı Piknik Alanı Fiyatları Ne Kadar?

Çınaraltı Piknik Alanı’nda çok sayıda çardak bulunuyor. Çardak kiralama ücreti, küçük boyutlular için 85 TL olarak belirlenmiş durumda. Küçük boyutlu bir çardağın alanı, 5-6 kişiyi rahatlıkla kaldırabiliyor. Bunun haricindeki fiyat listesi, 2020 yılı için şu şekilde:

Küçük Mangal: 35 TL
Küçük Semaver: 35 TL
Büyük Mangal: 45 TL
Büyük Semaver: 45 TL
Servis: 10 TL (Kişi Başı)
Soba: 45 TL

Cinaralti Piknik Ankara

Çınaraltı Piknik Alanı Nerede?

Ankara’nın Çayyolu semtindeki Alacaatlı Mahallesi’nde bulunan Çınaraltı Piknik Alanı, Alacaatlı Caddesi üzerinde 76 numaradır. Detaylı bilgi almak ve büyük çardaklara rezervasyon yaptırmak için (0312) 238 17 72 numaralı telefondan Çınaraltı Piknik Alanı’na ulaşabilirsiniz.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir