M&M’s World, New York

Dünyanın en ünlü şekerlemelerinden olan M&M drajelerinin New York’ta bulunan mağazasını ziyaret etmeye ne dersiniz ?

New York’ta gezilecek yerlerden biri olan M&M’s World, şehrin en ilginç gezi yerlerinden birisidir. Özellikle bu küçük renkli drajlerin hastası olanlar için M&M’s World çok keyifli bir yerdir. Hansel ve Gratel masalında olduğu gibi kendinizi çikolatadan ve şekerden yapılmış bir evde gibi hissedeceğiniz M&M’s World, her yaştan ziyaretçiye hitap eden oldukça eğlenceli bir yer.

2.200 metrekarelik bir alanı kaplayan M&M’s World, 3 katlı bir binadan oluşuyor. Şehrin ünlü New York Times Meydanı’nın hemen yanında bulunan bu mağazada M&M şekerleriyle ilgili pek çok ürün bulunuyor. Hediyelik eşyalar ve rengarenk drajelerin bulunduğu bu bina, hem bir müze hem de alışveriş mekanı olarak ön plana çıkıyor.

M&M’s World binasının en çok ilgi gören noktası, binanın ikinci katı. Bu katta rengarenk drajeler satın alabiliyorsunuz. New York’ta bulunan bu mağaza dışında Las Vegas, Orlando, Shanghai ve Londra’da da benzer M&M’s World mağazaları yer alıyor. Bu mağazalarda da yine M&M çikolataları, oyuncaklar ve hediyelik eşyalar satılıyor.

New York M&M’s World Fotoğrafları:

M&M's World New York
M&M's World New York
M&M's World New York
M&M's World New York
M&M's World New York
M&M's World New York
M&M's World New York
M&M's World New York

New York M&M’s World Nerededir ?

1600 Broadway (at W 48th St), New York, NY 10036 adresindedir.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir